Začněte řešit svou terasu již nyní

terasy

Většinu zahrádek ještě pokrývá sníh nebo zrovna nový padá. Ale je nejvyšší čas řešit vaši novou terasu, kterou se můžete již v létě pyšnit. Už je načase naplánovat si realizaci alespoň termínově, protože diáře společností, které staví terasy, se už nenávratně plní. A pak se také může stát, že v létě už žádný volný termín nenajdete.

Pro venkovní stínění zvolit žaluzie či rolety?

Venkovní žaluzie Brno

Světlo dokáže ovlivnit, jak se cítíte nejen doma, ale i v práci. Někdy je však nezbytné s množstvím světla pracovat, protože jeho intenzita se v závislosti na ročním období mění. Množství světla se dá regulovat pomocí stínící techniky. Velmi oblíbené jsou venkovní žaluzie Brno, ale na popularitě neztrácí ani rolety. Jaké stínění tedy zvolit? Na to se podíváme v dnešním článku.

Dohlížejte na své děti na hřišti

Dětská hřiště Zlín patří mezi oblíbené vycházkové cíle pro rodiny s dětmi. Hlavně na Jižních Svazích najdete nespočet takovýchto zákoutí, kde můžete strávit příjemné chvilky s vašimi dětmi. Díky různým dotacím a sponzorům tak vznikají barevné hračky, na kterých se děti mohou vyblbnout a večer, když dojdou domů, tak lehnou a během chvíle usnou.

Pokud si ale vaše ratolesti hrají na takových dětských hřištích, měli byste na ně dohlížet, protože zde hrozí, že zraní sebe nebo své kamarády.

Mezi vybavením dětských hřišť najdete skluzavky, houpačky, různé formy neobvyklých prolézaček, běžecké trenažery apod. Možnosti jsou dneska velké, záleží na finančních nákladech, které je město ochotné investovat.

Kdy provádět vložkování komínu?

V současné době se upouští od komínů, které byly budovány před desítky lety. V roce 1981 sice vyšla vyhláška, která přikazovala pravidelnou kontrolu komínů, ale později se stala neplatnou. Revize nebyly dodržovány, což se podepsalo na špatném technickém stavu komínů. Vložkování komínů Zlín jako město takové vyžaduje hlavně u starších, ještě nezrekonstruovaných budov. A kdy se vložkování provádí?

Joomla SEF URLs by Artio