Starejte se o komín - vydrží vám déle

vrtání komínů ZlínNaše společnost provádí frézování a vložkování komínů všude po celém území Zlínska. Poskytujeme kompletní konzultace a obhlídky, navrhneme individuální cenu přizpůsobenou Vaším podmínkám a potřebám.


Kdy je potřebné vložkávání a frézování komínů?


Frézování a následné vložkování komínů Zlín je vhodné provádět tehdy, když si to žádá daný spotřebič, kotelna nebo Váš domácí krb.

Při netěsnosti komínu a jeho zdiva je nově vytvořené ústí frézováním vhodnou alternativou na obnovení těla komínu. Následně je potřebné vytvoření vložkování komínů, které je jak z bezpečnostních, tak z kvalitativních důvodu spalování velmi vhodným a potřebným řešením.
Pokud má Váš komín nízký tah a účinnost, tak i v tomto případě je vhodné provést vyfrézování a následné vložkování komínu. Frézování komínu pomáhá i při odstranění dehtu, zplodin a nečistot, které při spalování paliv vznikají a usazují se na těle komínu, V tomto případě frézování očistí vnitřek komínu a zvýší jeho tah i efektivnost spalování. Frézování je vhodné i při zvětšení otvoru komínu a při využívání vzduchotechniky a ventilace.
Výsledným efektem kvalitního frézování a vložkování komínů Zlín je následný komfort. Je to ideální způsob, jak si zrenovovat komín za přijatelnou cenu, která je až o 40 % nižší než při stavbě nového komínu.

Joomla SEF URLs by Artio