Pro koho jsou určené akátové kůly

Akát je předmětem mnoha diskuzí. Jednak se neustále zpochybňuje jeho reálná životnost, která je jinak fakticky prokázaná, a jelikož toto kvalitní dřevo vadí místním lokálním podvodníkům s nekvalitním dřevem, tak vymýšlí, jak se akátu zbavit a vykácet ho. Přesto jsou v Česku poctivé firmy, které dodávají akátové kůly, které slouží v mnoha odvětvích.

Markýzy jsou dobré jak proti dešti, tak slunci

Na letní slunné i deštivé dny se pro váš podnik jistě hodí markýzy Brno. Buď jako pouhý doplńěk výlohy poutající na sebe pozornost a estetičnost, nebo například, a to už je o dost podstatnější, jako střecha pro vaše letní terásky. Určitě to bude lepší volba, než zaplňovat místo k sezení a snižovat volný prostor pomocí několika slunečníků, které se při náporu  větru akorát podivně nahýbají, děsí sedící hosty a při pařícím slunci pro změnu nezakryjí pořádně celý prostor sezení.

Proč říct ano KVH hranolům?

Zvažujete, jestli při stavbě použít KVH hranoly nebo ne? Máme pro vás shrnuty výhody, které použití kávéháček přináší. Snad vám usnadníme rozhodování.

1. Není třeba dřevo ošetřovat

KVH hranoly jsou dokonale vysušené a při správném použití je není třeba dále nějak chránit před škůdci.

2. Stálý tvar

Ne, to není reklama na Taft, který pruží, ale drží za každého počasí, anýbrž fakt o KVH hranolech – ty se nekroutí a nepraskají.

3. Stejné rozměry po všech stranách

U těchto hranolů vás nic nepřekvapí - mají stejnou výšku i šířku na všech stranách.

4. Nejsou příliš těžké

Díky speciálnímu vysušení nejsou KVH hranoly těžké, ale jsou naopak lehčí než obyčejné nevysušené dřevěné trámy stejných rozměrů.

A to už jsou pro kávéháčka dobré argumenty, nemyslíte?

Joomla SEF URLs by Artio