Jaký koberec do exteriéru?

V dnešní době už nemusíte na terasu kvůli studené podlaze nosit ponožky, vyřešte to kobercem imitujícím trávník a procházejte se po terase jako na zahradě.

Existuje nepřeberné množství výrobců a typů umělých trávníků. Tyto travní koberce se vyrábí jak s nopy na rubové straně, tak bez nich. Obecně je však můžeme rozdělit do tří základních skupin:

  • umělý trávník s nižším vlasem (je určen pouze pro zpevněné plochy, největší výhodou je to, že nevyžaduje téměř žádnou údržbu, jednoduše se zametá a vysává, díky nízkým vláknům se do nich nezachytávají žádné větší nečistoty)
  • umělý trávník s vyšším vlasem (pro tento typ je také důležitý pevný podklad, vyšší vlas vyžaduje o něco více práce co se týče údržby umělého trávníku, tu vám však bez práce může zajistit specializovaná firma, plus je tento typ příjemnější a má blíže ke skutečné trávě)
  • umělý trávník k bazénu (travní koberec k bazénu se vyznačuje větší hustotou vláken a hustým podrostem, díky čemuž nezadržují vodu, ale spolehlivě zachytí většinu nečistot, které by se jinak mohly dostat do bazénu)

Joomla SEF URLs by Artio